Ygmak Makina

Hakkımızda

Ygmak Makine 2011 yılında Mak.Müh. Rüstem Yiğiter tarafından kurulmuştur. Kurucumuz 20 yılı aşkın üretim tecrübesini projelere aktararak firmaların ihtiyaçlarını en doğru şekilde gidermeyi hedeflemiştir. Dolayısı ile kurulduğu andan itibaren sektöre yön veren bir firma olmayı taahhüt eden Ygmak Makine yaptığı işlerle de hızla yol kat etmeyi başarmıştır. 2014 yılında 9000 m2 alan üzerine kurulu 2400 m2’lik fabrika binasına taşınan Ygmak Makine halen imalatlarına burada devam etmektedir.

Kurucumuz Rüstem Yiğiter’in 2015 yılında vefatı üzerine şirket 2. Kuşak yönetimine geçmiştir. Yönetimi devralan Alper Yiğiter Ygmak Makine’yi uluslararası platforma taşıma gayretine girişmiş böylece Ygmak Makine günümüzde birçok ülkeye ihracat yapan, dünya çapında bilinirliği olan bir firma haline gelmiştir.

Ygmak Makine genel olarak anahtar teslimi kek üretim hatları ile bisküvi sandviçleme, çikolata kaplama ve bu ürünleri paketleme makinelerine otomatik besleme sistemleri yapmakta ve bugün 19 ülkeye ihraç etmektedir.

Ygmak Makine Kaliteli ve alanında tecrübeli ekibi ile her zaman yenilikçi olmayı hedeflemiş ve bu misyon ile hareket eden bir firmadır.

Ürünlerimiz ile ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?

Projeleriniz için ihtiyacınızı karşılayacak özel tasarımlar ve sistemler üretiyoruz.

Yukarı